4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jókai Mór: Targallyak. Bp., 1896, Révai (Jókai Mór összes művei, nemzeti kiadás 58.). Gazdagon díszített, kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.