15529.
287. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Dr. Bauer A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Fordította Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa, 397 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel.