Printed Materials

Number of items: 371

1802 Utasítás A Lotteria bé-szedő Uraknak részére az újj osztályos Lotteria eránt. Az 1802-ben átalakított császári lottó útmutatása, utasításai a díjbeszedők részére. 3 p. 32x20 cm.
12794.

1802 Utasítás A' Lotteria bé-szedő Uraknak részére az újj osztályos Lotteria eránt. Az 1802-ben átalakított császári lottó útmutatása, utasításai a díjbeszedők részére. 3 p. 32x20 cm.

8 000 HUF
1802 A Lotteria játéknak szükséges rendtartása A császári lottéria játék átalakításáról szóló utasítás a 12 krajcáros érme forgalomból való kivonása miatt. 5 p. 36x23 cm.
12795.

1802 "A Lotteria játéknak szükséges rendtartása" A császári lottéria játék átalakításáról szóló utasítás a 12 krajcáros érme forgalomból való kivonása miatt. 5 p. 36x23 cm.

8 000 HUF
cca 1810 Rendelmény a Felséges Király Parancsolatból, rendes Elintzés, és a leg szorosb Fel-vigyázás végett. Rendelkezések a császári lottó szabályainak szigorítására, illetve esetleges csalások visszaszorítására vonatkozóan. 33x21 cm.
12796.

cca 1810 "Rendelmény a' Felséges Király Parancsolatból, rendes Elintzés, és a' leg szoros'b Fel-vigyázás végett." Rendelkezések a császári lottó szabályainak szigorítására, illetve esetleges csalások visszaszorítására vonatkozóan. 33x21 cm.

8 000 HUF
1834-1947 40 db vegyes régi újság, sok érdekes hírrel, képekkel. Budapesti Közlöny, Pest-Ofner Zeitung, Szabadság és más lapok
12797.

5 000 HUF
12798.

8 000 HUF
1864 Buda-Pest, A Sürgöny 4. évfolyamának 198. száma
12799.

1 600 HUF
1870 Kolozsvár fénnyomat. 24x16 cm
12800.

5 000 HUF
1871 Buch der Welt Illustrirtes Volksblatt, 30. évfolyam, 1-52. szám, teljes évfolyam, 828 p., átkötött félvászon kötés, a számok címlapjainak fejléce díszesen illusztrált, szövegközti és egészoldalas fametszetekkel illusztrálva, a borítója kissé kopottas, a gerince kissé sérült, néhány lap kissé szakadt, a lapszélek foltosak, német nyelven./ 1871 Buch der Welt Illustrirtes Volksblatt, thirtieth year, 1-52. numbers, complete, rebound half-linenbinding, in German language, with woodcut illustrations, with some faults, the cover is worn, the spine little bit damaged, some pages are raunchy, some pages are spotty.
12801.

7 000 HUF
18,92
20,59
1875 Az Erdélyi Gazda c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
12802.

8 000 HUF
1883 Gizella négyes esküvői alkalmi kotta
12803.

1 000 HUF
1883 Győr, Túl az Operencziákon, uti emlékek, feljegyezte Bolygó, lenyomat a Hazánk 1883. szeptember havi folyamából, 47p
12804.

1883 Győr, "Túl az Operencziákon, uti emlékek, feljegyezte Bolygó", lenyomat a "Hazánk" 1883. szeptember havi folyamából, 47p

2 000 HUF
Borsszem Jankó. 921 (36.) szám. Athenaeum, Budapest, 1885.
12805.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF