Engravings Number of items: 31
1303956
11000
285
Engravings
Other collectibles
cca 1900 Norimbergai utcza. Fametszet, üvegezett keretben, paszpartuval. 21x13 cm-es kép, 31x23 cm-es keretben. Marczali Henrik: Az újkor c. munkájából.
2 400 HUF
1303952
11001
285
Engravings
Other collectibles
cca 1900 Az antverpi főegyház. Fametszet, üvegezett keretben, paszpartuval. 21x13 cm-es kép, 31x23 cm-es keretben. Marczali Henrik: Az újkor c. munkájából.
2 400 HUF
1466350
11002
285
Engravings
Other collectibles
cca 1800 47 db századeleji rézkarc, európai és ázsiai látképek vegyesen, rézkarc, papír, különböző méretben
18 000 HUF
1459378
11003
285
Engravings
Other collectibles
cca 1880 Szt. Ilona szigete, színezett metszet, üvegezett fa keretben, 12×16 cm
1 000 HUF
1392261
11004
285
Engravings
Other collectibles
cca 1800-1900 A Grassalkovich-család címere, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 11×7 cm
4 000 HUF
1463276
11005
285
Engravings
Other collectibles
cca 1830 A Parádi Csevice fürdő acélmetszetű képe / Steel engraving 22x14 cm
6 000 HUF
1451471
11006
285
Engravings
Other collectibles
cca 1840 Nicaragua Acélmetszet / Nicaragua etching Page size: 23x15 cm
1 000 HUF
1451494
11007
285
Engravings
Other collectibles
cca 1840 New Orleans rakpart Acélmetszet / New Orleans portside etching Page size: 23x15 cm
1 000 HUF
1451460
11008
285
Engravings
Other collectibles
cca 1840 Tatár kávéház. Acélmetszet / Coffehouse of the Tatars Page size: 23x15 cm
1 000 HUF
1463287
11009
285
Engravings
Other collectibles
33 db acél és rézmetszet, nagyrészt nyugat európai városok képeivel, nagyrészt acélmetszetek, jó állapotban / Collection of steel engravings mainly England, Germany...33 different pieces
10 000 HUF
1463206
11010
285
Engravings
Other collectibles
Louis Vallet (1856-1940) Lovas nő litográfia / cca 1880 Horse rider woman lithography. 26x34 cm
3 000 HUF
1311816
11011
285
80000
Engravings
Other collectibles
cca 1595 Medvevadászat, rézmetszet, papír, Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605) után metszette Adriaen Collaert (1560 k. - 1618), a Venationes ferarum avium piscium (Antwerpen, Philips Galle) c. munkából (20. sz.), üvegezett fa keretben, 22,5×31 cm /
1595 Bear hunt, copper etching, on paper, engraved by Adriaen Collaert (1560 k. - 1618) after Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605), etching No. 20. from the work entitled "Venationes ferarum avium piscium" (Antwerp, Philips Galle), glassed, framed, 22,5×31 cm
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035