5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Adamus Viser (Vizer Ádám (1743-1803)): Hermeneutica Sacra Novi Testamenti Pars 1. Budae, 1784, Typis Catharinae Landerer Viduae. Korabeli bordázott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben,kissé kopottas borítóval, latin nyelven.