Books: Minibooks

Number of items: 41

Borsodi Vőfélyversek - és rigmusok. Borsodi Tájak. Szerk.: Szegeczky László, Imreh József. Illusztrálta Faragó Zoltán. A borítót tervezte és készítette Lajos Csaba és Schneidler Alice. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők, Ifjúsági Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált fatáblákkal. Megjelent 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (300/267) példány, kék számozással. A könyv eredetiségét, 	 Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
13771.

5 000 HUF
13772.

3 000 HUF
13773.

3 000 HUF
15 db Minikönyv, ebből 7 db számozott (Bródy László: Vitéz László alkonya, 30 év bélyegeink tükrében, Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970), Olimpiai Nemzetek, Olimpiai Győzteseink, Az orvostudomány és az élettan Nobel-díjasai 1901-1975, Olimpiai Győzteseink), valamint 8 db számozatlan kiadás (Nyomdajegyek, Lenin, Aranylabdások, Aranycipősök, Madách: Az ember tragédiája, Történelmünk pénzeken, Bánk Bán Nagy Képes Díszkiadás hasonmás kiadása, Reich Károly: Pastorale, Reich Károly: Variációk), jó állapotban.
13774.

6 000 HUF
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja - Hollóházi Porcelángyár. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal. Számozott (1900/1350) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13775.

2 000 HUF
Állami Nyomda Bélyegblokkok Gyűjteménye 1934-1987. XII. kötet. Bp., 1988, Állami Nyomda. Kiadói műbőr kötés. 5. számú számozott példány.
13776.

1 000 HUF
Petőfi Irodalmi Múzeum. Készült a múzeum fenállásának 25. évfordulójára. Bp., 1979, Zrínyi-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, színes és fekete fehér fotókkal illusztrálva, angol, francia, német és orosz nyelven. Megjelent 1000 példányban. 747. számozott példány.
13777.

1 000 HUF
Vágó Ernő: A vándor kórus negyven éve. Budapest, 1976, Táncsics Könyvkiadó. Számozott (400/085.) példány. Kiadói műbőr, fekete-fehér fotókkal.
13778.

1 000 HUF
Vágó Ernő: A vándor kórus negyven éve. Budapest, 1976, Táncsics Könyvkiadó. Számozott (400/085.) példány. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
13779.

1 000 HUF
Interkoncert Artists. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven.
13780.

1 000 HUF
Ladányi András: Adalékok a bányamunkás történetéhez. Budapest, 1988, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 1200 példányban.
13781.

1 000 HUF
Negyven esztendő. A Hajdú-bihari Napló megjelenésének 40. évfordulójára. Szerk.: Nagy Zsuzsa. Debrecen, 1984, Hajdú megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. 343. számozott példány.
13782.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF