11032. 284. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
16 000 HUF
0 HUF
Francia spiáter imádkozó pár ( 2db), jelzett (Angelus), kopott, férfinak kis lyukkal a fején, fém talpazaton, m:30 cm (2×)
Photo of the item taken by : vörös_iván