https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 336
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1475874
12615
284
0
1400
Printed Materials
Other collectibles
1910 A Resiczai Falepároló Részvénytársaság alapszabályai, okmánybélyeggel, 38p
Starting price:
1 400 HUF
1396396
12616
284
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1257941
12617
284
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1480988
12618
284
0
2200
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Az Adria biztosítótársaság dekoratív litografált borítékja, benne kis levélborítékokkal / Nice litho envelope of the Adria insurance Co. 20x15 cm
Starting price:
2 200 HUF
1478060
12619
284
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
1911-1913 A Magyar Iparművészet c. újság 12 db száma, kettő kivételével jó állapotban.
Starting price:
5 000 HUF
1476071
12620
284
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1912-1930 Nyugat folyóirat számok, 4 db (V. évf. 8., 23. XIX. évf. 8 szám, XXIII. évf. 13. sz.), változó, többnyire szakadozott, széteső állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1396374
12621
284
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1479164
12622
284
0
4600
Printed Materials
Other collectibles
1912 Bp., II/a. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, kihajtható térképpel, 23p
Starting price:
4 600 HUF
1475887
12623
284
0
1400
Printed Materials
Other collectibles
1913 Temesvár, Temesvári Hírlap 11. évfolyamának 102. száma 30fillér okmánybélyeggel
Starting price:
1 400 HUF
1479180
12624
284
0
4600
Printed Materials
Other collectibles
1913 Bp., III. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, 25p
Starting price:
4 600 HUF
1299208
12625
284
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1480071
12626
284
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
1913 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XI. évfolyam 1912-1913. Kiadja Regnum Marianum. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és nyomda Rt. Egybekötve, viseltes félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment