https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 336
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1452947
12566
284
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890-1910 Az 1848-1849-es hirdetmények, térkép, stb., századfordulós másolatai, összesen 10 db
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1478277
12567
284
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1479160
12568
284
0
6500
Printed Materials
Other collectibles
1896 Bp., Budapest régibb és újabb címerei, címertani és történeti értekezés, írta Dr. Toldy László, restaurált, 22p
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
1481445
12569
284
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1896 Kakas Márton - Sipulusz lapja. egy szám. Egy Kakas Márton albuma (hiányos), valamint 14 db Pillangó c. újság egybe kötve.
Starting price:
6 000 HUF
1454853
12570
284
0
10000
Printed Materials
Other collectibles
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört, a borító enyhén viseltes. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről. 800 p. (28×22 cm)
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1474107
12571
284
0
7000
Printed Materials
Other collectibles
1897 a Szőlő és borgazdasági lapok 2. évf. 8 db lapszáma, számos érdekes írással
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
1473535
12572
284
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1897-1898 Wiener Männergesang-Verein farsangi dalest programja, 2 db / Faschings-Unternehmung in den Sofien-Sälen, 2 Programmblättern
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1478271
12573
284
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1474034
12574
284
0
10000
Printed Materials
Other collectibles
1898-1902 a Szabók szaklapja számos lapszáma egybekötve, érdekes írásokkal, kötése elválik
Starting price:
10 000 HUF
1478558
12575
284
0
1400
Printed Materials
Other collectibles
1898 Nyíregyháza, Nyírvidék, Szabolcs vármegye hivatalos lapja XIX. évfolyam 28. szám
Starting price:
1 400 HUF
1478170
12576
284
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1898 Hamburg, IX. Deutsches Turnfest in Hamburg (IX. Német Tornászünnep), A magyar tornászok névsora, belépőkártyák, 3 db
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1478293
12577
284
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment