12516.
284. Closed Online auction
Maps
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten. Braunschweig - Berlin - Hamburg, 1929, Verlag von Georg Westermann. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, a borítója kopottas, foltos, a kötése sérült, pár lap kijár.