10531.
284. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
4 db ex libris, kettő jelzett ( Halász, Zöldi), rézkarc, fametszet, 9×5-10×6 cm