https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 21

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
31172.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2-  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
31173.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. Laeso Militi - Sebesültek Érme, 1938. Felvidéki Emlékérem, 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére, 1941. Délvidéki Emlékérem T:vegyes oxidáció
31174.

10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem", 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére", 1941. "Délvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
1956. Kilián György seregszemle / A seregszemle kerületi döntőjén elért eredményért fém emlékérem (50mm) T:2
31175.

1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle kerületi döntőjén elért eredményért" fém emlékérem (50mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem mellszalaggal dísztokban (38mm) T:2 NMK.: 701
31176.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalaggal dísztokban (38mm) T:2 NMK.: 701

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
~1960-1970. Vegyes, nagyrészt Magyar Néphadsereg kitüntetés és jelvény tétel, közte Felszabadulási Jubileumi Emlékérem (2x) tokban, miniatűrrel szalagsávon, Szolgálati Érdemérem tokban, miniatűrrel szalagsávon T:2,2-
31177.

~1960-1970. Vegyes, nagyrészt Magyar Néphadsereg kitüntetés és jelvény tétel, közte "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" (2x) tokban, miniatűrrel szalagsávon, "Szolgálati Érdemérem" tokban, miniatűrrel szalagsávon T:2,2-

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 és 25 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) három szalagsávval T:2
31178.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) három szalagsávval T:2

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
1967. A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója Br plakett eredeti dísztokban (109mm) T:2
31179.

1967. "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" Br plakett eredeti dísztokban (109mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte Szolgálati Érdemérem 10-20-25 év után, Haza Szolgálatért Érdemérem arany fokozata T:II
31180.

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte "Szolgálati Érdemérem" 10-20-25 év után, "Haza Szolgálatért Érdemérem" arany fokozata T:II

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
~1970-1980. Kisebb fémdoboznyi Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott sapkajelvény: Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló és KTP haditorna jelvények T:2
31181.

~1970-1980. Kisebb fémdoboznyi Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott sapkajelvény: "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" és "KTP" haditorna jelvények T:2

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
22,97
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
31182.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
1996. A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalag nélkül nem saját tokban T:2 Hungary 1996. Distinction for NCOs Service 1st Grade enamelled, gold and silver plated tombac decoration without ribbon in not original case C:XF  NMK 797.
31183.

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalag nélkül nem saját tokban T:2 Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration without ribbon in not original case C:XF NMK 797.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Current item in the room
Catalogue number:
Here you can follow which item is up in the room. You can bid for the item at the item details.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment