13455.
284. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Friedrich Bendix: Vasmunkás alapismeretek. Fordította Rigó Károly. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal.