13486.
284. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme II. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.