13322.
284. Closed Online auction
Books: Science and technology
4 000 HUF
A magyar gazda kincsesháza. A m. kir. földmivelsügyi minister kiadványai 3. szám. Bp., 1900, Pallas Rt, XIV+363+6 p. II. javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, az elülső előzéklapon korabeli bejegyzésekkel, szövegközti illusztrációkkal.