Books: Religion

Number of items: 42

13534.

16 000 HUF
43,24
47,06
Bibliai lexikon I-II. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Budapest, 1931, Sylvester. Egyetlen kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, az első kötet gerince kissé viseltes, sérült, de ezt leszámítva jó állapotban.
13535.

8 000 HUF
Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. III. kötet. Bp., 1910, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
13536.

2 000 HUF
Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. IV. kötet. Bp., 1918, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
13537.

2 000 HUF
J. S. Albach: Heilige Anlänge. Genete für katholische Christen. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, díszes egészbőr kötés, kissé kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel, egészoldalas illusztrációkkal. Benne 12 db régi szentképpel.
13538.

5 000 HUF
P. Meistermann Barnabás: Új útmutató a Szentföldre. Bp., 1909, Szentföldi Komiszáriátus. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben, térképekkel, és szövegközti illusztrációkkal.
13539.

1 800 HUF
Stoics István: A zsidók királya. h.n., é.n., Élet és Egészség Kiadása. Kiadói foltos papírkötés.
13540.

1 600 HUF
Blaskó Mária: A csillagok leánya. Elbeszélés magyarországi Szent Erzsébet történetével Jashik Álmos képeivel. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált egészvászon kötés. Jó állapotban.
13541.

1 200 HUF
Dizseri Eszter: Fülep Lajos élete. Bp., 2003. Kálvin kiadó
13542.

1 000 HUF
Henry George: Munka, hit, és föld. ( The condition of labour.) Nyílt levél XIII. Leo pápához. Fordította Gábor Jenő. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban. sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13543.

800 HUF
Biblia Dalecarlica. Stockholm, 1965, HJ. Brolins Förlag. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, svéd, angol, francia, és német. / Paperbinding, in swedish, english, french, and german language.
13544.

1 000 HUF
Johann Emanuel Veith: Jesus meine Liebe. Ein gebetbuch för katholiken. Wien, é.n., Franz Riedl. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félbőr kötés, megviselt állapotban. a kötés táblák belseje és a védőlapok viseltesek, a címkép részben kijár, német nyelven./ Hal-leather-bindin, the cover is worn, the inside of the cover and the shieldpages damaged, the frontispiece is comming out, in poor condition, in german language.
13545.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF