Number of items: 121
1435895
11136
283
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kutya, jelzett, hibátlan, m:11 cm
6 000 HUF
1435884
11137
283
25000
Other collectibles
Zsolnay áttört kaspó, pillangó mintás, jelzett, hibátlan, m:18 cm, d:15 cm
25 000 HUF
1435835
11138
283
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
12 000 HUF
1465342
11139
283
Other collectibles
Zsolnay mitológiai jelenetes teás készlet, matricás, jelzett (Angelica Kauffman), kopott, plusz egy kínáló tállal
8 000 HUF
1440529
11140
283
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzett, m:12 cm
4 000 HUF
1440536
11141
283
Other collectibles
Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:14 cm
3 000 HUF
1440568
11142
283
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
4 000 HUF
1446485
11143
283
Other collectibles
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
2 000 HUF
1462772
11144
283
Other collectibles
Zsolnay "Hajdúszoboszlói emlék" kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm
1 000 HUF
1440221
11145
283
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
8 000 HUF
1440237
11146
283
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, hibátlan, m: 11cm
8 000 HUF
1440226
11147
283
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas őzbak, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, h:13 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m