Number of items: 121
1453299
11112
283
Other collectibles
Herendi Indai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
16 000 HUF
1461142
11113
283
Other collectibles
Herendi kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:13 cm
1 600 HUF
1470172
11114
283
Other collectibles
Zsolnay sárga-fekete váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1 200 HUF
1469904
11115
283
2200
Other collectibles
Zsolnay porcelán cukortartó és kiöntő, jelzett(ifj. Grünwald Mór), kopásnyomokkal, az egyik alján apró csorbával, 2 db, 13x19 és 7x13 cm
2 200 HUF
1470446
11116
283
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
1 000 HUF
1470448
11117
283
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2 000 HUF
1470451
11118
283
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x8 cm
2 000 HUF
1470452
11119
283
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2 000 HUF
1470454
11120
283
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8x4,5 cm
2 000 HUF
1470455
11121
283
Other collectibles
Zsolnay Sissy mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
3 000 HUF
1466761
11122
283
Other collectibles
Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x12 cm
2 000 HUF
1466763
11123
283
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m