Antique

Number of items: 20

Öblös üveg kínálótál, spiáter testtel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm., d: 20 cm.
11027.

6 000 HUF
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. /  Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm.
11028.

30 000 HUF
81,08
88,24
11029.

18 000 HUF
48,65
52,94
11030.

18 000 HUF
48,65
52,94
Az 1936-os berlini olimpia létesítményeinek korabeli, eredeti makettje, bakelit, jelmagyarázatokkal ellátott eredeti dobozban, hibátlan, 21x29cm / The mock-up of the Olympics edifice of Berlin in 1936,  vinyl, in original box, in good condition, 21x29cm
11031.

24 000 HUF
64,86
70,59
Jelzett fajansz alátét, fém kerettel és füllel, 17×32 cm
11032.

8 500 HUF
22,97
Zöld kraklé üveg karaffa, réz fogóval, és kiöntővel, jelzés nélkül, m: 16 cm. / Green glass carafe, with copper ear, and nose, without hallmark, m: 16 cm.
11033.

14 000 HUF
37,84
41,18
Szecessziós ón tál, jelzés nélkül, apró hibával, 35×20 cm,
11034.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szecessziós füles kosár, jelzés nélkül, rezezett alpakka, 27×19 cm, m:19 cm
11035.

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1900 antik Gudkov Tula szamovár, réz, jelzett, jó állapotban, tető nélkül, m: 31 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, without cap, h: 31 cm
11036.

26 000 HUF
70,27
76,47
1969 Zlamo jelzéssel orosz dísz balta vadász motívummal. Az 1971-es Vadászati Világkiállítás ajándéka 35 cm hozzá való dobozzal / 1971 Present for the Hunting Expo. Ornamented Russian axe with hunter ornament
11037.

10 000 HUF
27,03
29,41
13
cca 1900 Rogers quadruple ón tapas kínáló, horpadással, üvegbetét nélkül, jelzett, d:23 cm, m:14 cm
11038.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF