31136.
283. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, nem saját, sérült tokban T:2 NMK 549