Books: Science and technology

Number of items: 151

14213.

8 000 HUF
Molnár József: Népszerű csillagászat. Pécs, 1865, Lyceum nyomdája, 12+254 p. Korabeli félvászon kötésben, a borítója és a gerince kopott, viseltes, a kötéstáblák belseje firkált, intézményi és ex libris bélyegzőkkel, ajándékozási bejegyzéssel, az utolsó négy oldal és a két kihajtható csillagabrosz hiányzik, számos szövegközti illusztrációval.
14214.

5 000 HUF
Breuer B. Armand: A motorcsónaksport. Elméleti és gyakorlati utasítások a motorcsónak vezetésére és motorkezelésre. Bp., 1923, Atheaneum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
14215.

5 000 HUF
Kovácsy Béla, Monostori Károly: A ló és annak tenyésztése. Kézikönnyv lótenyésztők, lókedvelők, állatorvosok és mezőgazdák számára. Kassa, 1889, Koczányi és Vítéz, 742+1+10 p.+1 térkép (Magyarország lótenyésztési térképe.) Első kiadás. Javított gerincű kopottas modern félvászon kötés, 113/114 és a 115/116 oldalakat restaurálták, a címoldal és a tartalom a könyv végére van bekötve, számos szövegközti ábrával illusztrálva.
14216.

3 000 HUF
Dr. Müller Vilmos: Klinikai recipe könyv. Bp., Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
14217.

3 000 HUF
14218.

4 000 HUF
14219.

6 000 HUF
Kármán Mór paedagógiai dolgozatai rendszeres összeállításban. 1-2. köt. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
14220.

6 000 HUF
14221.

1 600 HUF
Mészáros János: M41-es sor mozdony villamos vezérlése és hibaelhárítási útmutaja. Aranyozott műbőr kötésben, műszaki rajzokkal. + DHM 7 vezérlőkocsi villamos vezérlés leírása. Bp., 1977, MÁV Északi Járműjavító Üzem, 6 p.
14222.

1 200 HUF
Mészáros János: MD sor motorkocsi vezérlése és hibaelhárítási útmutaja. Aranyozott műbőr kötésben, műszaki rajzokkal.
14223.

1 000 HUF
Dr. Ruszwurm Rezső: Mit kell tudnia az elsősegélynyújtóknak a baleseteknél? I. kiadás. Bp., 1939. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
14224.

2 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF