Number of items: 516

Tolnai Világlexikona I.-VIII. kötetek Ismeretek tára. Az általános tudás és műletség könyve. A-E-ig. Bp., 1912-1919, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói díszes aranyozott félbőr kötésben, fém dombor betéttel, kissé kopottas borítókkal, a VIII. kötet gerincén kisebb sérüléssel, de alapvetően jó állapotban, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel, térképekkel, valamint egészoldalas színes képekkel, térképekkel.
14714.

4 000 HUF
30
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
14715.

6 000 HUF
Vegyes verses könyv téte, 3 db:  Radnóti Miklós összes versei. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Bársony István: Egy darab élet. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé laza fűzéssel.  Malomhegyi István: Poémák. Bp., 1908, Lamepl R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, foltos borítóval.
14716.

800 HUF
A modern bűnözés II. Az előszót írta Dr. Váry Albert. Szerk.: Turcsányi Gyula. (Bp., 1929, )Rozsnyai Károly, 416 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Csak második kötet.
14717.

3 000 HUF
A szabad magyar sport tíz éve. 1945-1955. Szerk.: Örvös János. Bp., 1955, Sport Lap-, és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félműbőr kötésben, rengeteg fekete-fehér képekel.
14718.

3 000 HUF
14719.

14 000 HUF
37,84
41,18
Új Magyar Tájszótár 1-5. Szerk.: B. Lőrinczy Éva, Hosszú Ferenc. Budapest, 1979-2010, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, az 1. kötet borítója kissé szakadt, de egyébként jó állapotban.
14720.

6 000 HUF
14721.

3 400 HUF
9,19
10,00
14722.

2 400 HUF
Tótfalusi István: Kiejtési szótár. Idegen nevek, szavak, kifejezések, és szólások helyes kiejtése. Budapest, 2006, Tinta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóval. Jó állapotban.
14723.

2 200 HUF
5,95
6,47
A világ nyelvei. Főszerk.: Fodor István. Budapest, 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
14724.

6 000 HUF
Sakklexikon. Szerk.: Otto Borik. Fordította Bakcsi György. Budapest, 1994, Corvina Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
14725.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF