Number of items: 516

Nagy Ernő, Klár János (szerk.): Német-magyar műszaki szótár. Harmadik, függelékkel bővített kiadás. Budapest, 1970, Terra. Kiadói egészvászon kötés.
14702.

2 400 HUF
14703.

3 000 HUF
14704.

800 HUF
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-IX. kötet. Szerk.: Szabó Attila, Vámszer Márta. Bukarest-Budapest-Kolozsvár, 1976-1997, Kriterion-Akadémiai Kiadó-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói egészvászon kötés, néhol kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
14705.

8 000 HUF
14706.

5 000 HUF
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I-II. (Egy kötetben.) Budapest, 1942, Bibliotheca, Franklin-nyomda. Második kiadás. Kiadói kopottas gerincű félbőr kötésben.
14707.

1 600 HUF
14708.

4 000 HUF
Vegyes könyvtétel, Vademecum sorozat, 6 db:  Greguss Ferenc: Technikai Vademecum. Bp., 1996, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Történelmi Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Vallási Vademecum. Bp., 1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Vadas József: Művészeti Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Nyelvi Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Levdvai L. Ferenc: Filozófiai Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
14709.

2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar Értelmező Kéziszótár. Szerk.: Pusztai Ferenc. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
14710.

2 200 HUF
5,95
6,47
14711.

2 000 HUF
14712.

3 800 HUF
10,27
11,18
14713.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF