Books: Kitchen and garden

Number of items: 24

Antalné Tankó Mária: Gyimes-völgyi csángó népi gyógyászat. Bp., 2003, Európai Folklór Intézet - LHarmattan (Folklór). Papírkötésben, jó állapotban.
14185.

Antalné Tankó Mária: Gyimes-völgyi csángó népi gyógyászat. Bp., 2003, Európai Folklór Intézet - L'Harmattan (Folklór). Papírkötésben, jó állapotban.

2 000 HUF
Dr. Mohácsy Mátyás, Dr. Maliga Pál, Dr. Gyúró Ferenc: A gyümölcsfák metszésének kézikönyve. Szerk.: Dr. Gyúró Ferenc. Budapest, 1968, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, egy helyen tollal aláírás.
14186.

2 000 HUF
A kóser konyha. The Kosher Kitchen. Szerk.: Kemecsi Lajos. Bp., é. n., Szabadtéri Néprajzi Múzeum (Skanzen füzetek). Spirálkötésben, jó állapotban.
14187.

1 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db:  Németh Béla: Keményitőcukor gyártása. V. kiadás. Bp., 1946, Universum, 16 p. Kiadói papírkötés. Rosner Ernő: A cukor helyettesítése. Keményítő szirup, mézszerű burgonyacukor és édes melasz házi előállítása. Népszava Műszaki Könyvei. Bp, é.n., Népszava, 8 p. Kiadói papírkötés.
14188.

1 000 HUF
Aquarien und Terrarien. Jahrbuch 1954. Szerk.: Gilsenbach, Reimar et al. Jéna, 1954, Urania Verlag. Félvászonkötésben, jó állapotban.
14189.

1 800 HUF
14190.

1 400 HUF
14191.

1 600 HUF
4 db szakácskönyv: Itáliai ízek (1987); Gyümölcsételek (1990); Olasz ételek (é. n.); Süssünk olajsütőben (é. n.); Vesebetegek diétáskönyve (1993). Papír-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14192.

1 400 HUF
Borászati könyvek, 2 db:  Weinführer. Szerk.: Dr. Rohály Gábor, Dr. Mészáros Gabriella. Bp., 2002, AKÓ. Kiadói papírkötés, német nyelven.  Wine Guide. Hungary. Szerk.: Dr. Rohály Gábor, Dr. Mészáros Gabriella. Fordította Lengyel Péter, Dr. Nagymarosy András. Bp., 2003, AKÓ. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbindings, in german and english language.
14193.

1 000 HUF
14194.

5 000 HUF
Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Budapest, 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, intézményi bélyegzővel.
14195.

800 HUF
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.
14196.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF