10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Saint-Aubin, Augustin de (1736-1807): Au moins soyez discret, enyhén erotikus színezett rézmetszet, papír, üvegezett díszes, sérült fa keretben, 35×26,5 cm