cca 1906 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1906. március 1.Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomárúk, Ditmar R.-féle műanyagárúk egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Hungári Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borítója megviselt állapotban, kopott, foltos, a gerince sérült, a kötése meglazult, a kötéstáblák belseje és a védőlapok némileg foltosak, de belül rendben van, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Balatonfüredi, csopaki borok borcímke gyűjteménye kb 1400 darab, majdnem mind különféle lapokon, igényesen prezentálva / Collection of Hungarian wine labels
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.