Books: Minibooks

Number of items: 83

Minisex. Kiadói kissé kopottas aranyozott műbőr kötés, számos erotikus képekkel illusztrálva. A kiadás helye, éve, és a kiadó nincs feltűntetve. (Szamizdat kiadás ?) Számozott (20/12.) példány.
13676.

3 000 HUF
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 337.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13677.

3 000 HUF
Palóczy László 1783-1861. (Születésének 200 éves évfordulójára). Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (500/371.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13678.

3 000 HUF
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Budapest, 1976, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 2000 példányban.
13679.

1 000 HUF
J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, Péch Antal Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.
13680.

J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, "Péch Antal" Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.

1 000 HUF
A Zrínyi Nyomda 125 éve I-II. 1858-1983. Szerk.: Grasselly István. Bp., 1983, Zrínyi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói műanyag tokban. Számozott (3000/503.) példány. A tipográfiát és a kötéstervet készítő Erdélyi János aláírt újévi üdvözlő kártyájával.
13681.

1 200 HUF
Ágoston László: Az MTI száz éve 1880-1980 I-II. Bp., 1980, MTI. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Számozott (2000/0003.) példány.
13682.

1 600 HUF
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.  50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. 1930-1980. Szerk.: Bosits Lászlóné. Bp., 1980, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés, sérült gerinccel, a gerinc részben elvált a könyvtesttől.
13683.

1 000 HUF
Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozott (250/108.) példány, piros számozással.
13684.

1 000 HUF
30 év bélyegeink tükrében. Bp., 1975, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13685.

1 000 HUF
József Attila: Önarckép. Válogatta Szily Ernő. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozatlan példány.
13686.

1 000 HUF
Babits Mihály: Jónás könyve. Rajz. Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban.
13687.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF