Books: Architecture, Art

Number of items: 81

The Diractorate of the National Institute for Serobacteriological Production and Reseach Human. Nagy Zoltán (1916-1987), Vertel József (1922-1993), Gönczi Béla (1934-19), és Füle Mihály (1914) budapesti panorámákat ábrázoló rékarcai, 10 db, jelzés nélkül, 7x13.5 cm. Budapest, é.n, National Institute for Serobacteriological Production and Reseach Human. Kiadói félvászon kötés, egy lap kijár, jó állapotban.
13301.

The Diractorate of the National Institute for Serobacteriological Production and Reseach "Human". Nagy Zoltán (1916-1987), Vertel József (1922-1993), Gönczi Béla (1934-19), és Füle Mihály (1914) budapesti panorámákat ábrázoló rékarcai, 10 db, jelzés nélkül, 7x13.5 cm. Budapest, é.n, National Institute for Serobacteriological Production and Reseach "Human". Kiadói félvászon kötés, egy lap kijár, jó állapotban.

4 000 HUF
Fettich Nándor: Magyar stilus az iparművészetben I. Bp., 1943, vitéz Csaba és Társa nyomda, 103 p.+XXIV t. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, felvágatlan lapokkal. Csak első kötet. Jó állapotban.
13302.

4 000 HUF
Thérése de Dillmont: Encyklopaedie der weiblichen Handarbeiten. Mülhausen, é.n., Th. de Dillmont. Kiadói kopottas egészvászon kötés, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Német nyelvű kézimunka enciklopédia. / Linen-binding, with a little bit worn cover, in german language.
13303.

2 000 HUF
Ardos Frigyes: Az ékrovás. (Kristálymetszés.) Bp. 1911, Révai és Salamon Ny. 63 l., 1 lev. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. /Nevelő és műkedvelő kézügyességi munkálatok könyvtára 1./ Kiadói, illusztrált papírborítóban.
13304.

2 600 HUF
7,03
7,65
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Budapest, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat Kft. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Jó állapotban.
13305.

1 000 HUF
Crane, Walter: Vonal és forma. Fordította: Mihalik Gyula Bp. 1910. Lampel R. 255 l. Néptanítók Könyvtára Fűzve, félvászon kötésben, jó állapotban.
13306.

3 000 HUF
Gerszi Teréz: A magyar kőrajzolás törénete a XIX. században. Budapest, 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér képekkel illusztrálva, a borítón kisebb szakadások, valamint javítások nyomaival. Jó állapotban.
13307.

3 000 HUF
Molnár László: Iparművészeti törekvések a reformkori Magyarországon. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban, a védőlapon ajándékozási sorokkal.
13308.

1 200 HUF
Gervers-Molnár Veronika: Ipolyi Arnold hímzésgyűjteménye az esztergomi keresztény múzeumban. Bp., 1983. MTA
13309.

2 000 HUF
Don Péter-Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
13310.

1 200 HUF
Clair, Jean: Marcel Duchamp, avagy a nagy fikció. Kísérlet a Nagy üveg mítoszanalízisére. Bp., 1988, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban.
13311.

1 200 HUF
Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói sérült gerincű és kötésű kartonált papírkötés, kiadói szakadozott papírborítóban, megviselt állapotban, a könyvtest kettévált, fekete-fehér képekkel illusztrált.
13312.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF