https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 135

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, kilazult.
12994.

Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, kilazult.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!
12995.

Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.
12996.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Pap Domokos: Torda és környéke turista kalauz. Torda, 1909, Fodor Domokos könyvnyomdája. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), 17 fotóval, utcatérképpel, jó állapotban, 93 p.
12997.

Pap Domokos: Torda és környéke turista kalauz. Torda, 1909, Fodor Domokos könyvnyomdája. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), 17 fotóval, utcatérképpel, jó állapotban, 93 p.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
2
Tarnóczy Gusztáv: A nyitrai választás. Budapest, Márkus Samu könyvnyomdája, 1895. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), jó állapotban, 64 p.
12998.

Tarnóczy Gusztáv: A nyitrai választás. Budapest, Márkus Samu könyvnyomdája, 1895. Modern műbőr kötésben (eredeti borító belekötve), jó állapotban, 64 p.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Máriássy János: A pétervásárai csata, 1849. február 24. Közread.: Sugár István. Pétervására, 1996, Pro Kultúra Pétervására Alapítvány (Péterkei füzetek 1.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12999.

Máriássy János: A pétervásárai csata, 1849. február 24. Közread.: Sugár István. Pétervására, 1996, Pro Kultúra Pétervására Alapítvány (Péterkei füzetek 1.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, é. n., Franklin-Társulat, 189+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.
13000.

Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, é. n., Franklin-Társulat, 189+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 4+280 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.
13001.

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 4+280 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 271p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Pici foltot leszámítva szép állapotban.
13002.

Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 271p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Pici foltot leszámítva szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.
13003.

Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói kopottas illusztrált kartonált papírkötés, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
13004.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói kopottas illusztrált kartonált papírkötés, számos eredeti fényképpel és rajzzal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kissé kopottas, foltos aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben.
13005.

F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kissé kopottas, foltos aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment