Books: Religion

Number of items: 40

Officium maioris hebdomadae et octavae Paschatis. Regensburg, 1922, Friedrich Pustet. Műbőr kötésben, jó állapotban.
13536.

5 000 HUF
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Budapest, 1933, Szent István-Társulat. Kiadói egészbőr kötésben, színezett lapszélekkel, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
13537.

2 400 HUF
Testvéreink, a szentek. Eisenstadt, 1977, Prugg Verlag. Magyar kiadásért felel: Marosi László. Kiadói papírkötés, átlagos állapotban.
13538.

1 200 HUF
Dr. Cserhát József-Dr. Fábián Árpád(szerk.): A II. vatikáni zsinat tanítása. A zsinati döntések magyarázata és okmányai. Bp., 1986, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13539.

1 200 HUF
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Budapest, 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóban, kiadói védőpapírmappában. A kísérőtanulmány kiadói tűzött papírkötésben. Szép állapotban.
13540.

2 000 HUF
Neues Gebetbuch für katolische Schriften. Augsburg, 1796. Johann Andreas Bierhauser. Díszes egészbőr kötésben, zsinórírással, egy rézmetszetű címképpel Jó állapotban
13541.

20 000 HUF
54,05
58,82
13542.

800 HUF
Uray Sándor (szerk,): Emlékkönyv a reformáció 400. éves jubileumára. Debrecen, 1917. Hegedűs Sándor. Kiadói, kissé piszkos papírkötésben. Ritka!
13543.

1 400 HUF
9
Nagy Gyula: Szent Imre herceg. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13544.

1 000 HUF
Karner Károly: A felekezetek Magyarországon a statisztika megvilágításában. Theologiai Tanulmányok 14. Debrecen, 1931, Debrecen Szabad Királyi Város-Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, jó állapotban.
13545.

2 000 HUF
Aranyszájú Szent János: A papi méltóságról. Szeged, 1928. Hírlapkiadó.
13546.

800 HUF
Keresztyén énekeskönyv. Kiadja a Dunántúli ágostai hitv.evang.egyházkerület. Bp., 1923, Hornyánszky Viktor Könyvkiadóhivatala. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
13547.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF