Books: Architecture, Art

Number of items: 77

Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete. 30. számú, a Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére készült, kézzel sorszámozott példány, készült 200 példányban. A szerző által Szigeti István (1906-1981) gyűjtő, numizmatikusnak dedikált példány. Félvászon kötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13287.

5 000 HUF
Természet-Látás-Alkotás I-IV. Szerk.: Lantos Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 13.,14, 23., 31. Pécs, 1972-1976,Janus Pannonius Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
13288.

2 000 HUF
Ankerl Géza: Építészet és kommunikáció. Bp., 1991, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13289.

2 000 HUF
B. Murádin Katalin: Faragott kőszószékek Erdélyben. Bp. - Kolozsvár, 1994, METEM - Polis (METEM-könyvek 6.). Papírkötésben, jó állapotban.
13290.

1 200 HUF
zenei tétel: Balázs Árpád 3 nótáskönyve
13291.

1 000 HUF
P. Nagy Zoltán: Református egyházi énekek templomi használatra. Bp., Rozsnyai Kálmán. Egészvászon védőkötésben.
13292.

1 000 HUF
Koós Judit: Kozma Lajos(1884-1948) könyvművészete és alkalmazott grafikái. Bp., 1961, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13293.

1 200 HUF
19
Vida Mária: Patikamúzeumok - műemlékpatikák Magyarországon. Bp., 1996, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
13294.

1 000 HUF
Cséfalvay Pál: Christliches Museum Esztergom. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13295.

1 200 HUF
13296.

1 000 HUF
Beke László (szerk): Tendenciák 1970-1980 6. Kemény és lágy. Posztkonceptuális tendenciák. Budapest, 1981, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
13297.

1 800 HUF
Forgács Éva, Kovalovszky Mária (szerk.): Tendenciák 1970-1980 5. Egyéni utak. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
13298.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF