1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Les Cliniques de L'Université Impériale de Moscou. Moszkva, 1897, Kouschnérew. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel. A moszkvai egyetemi klinika, francia nyelvű kiadás, számos térképpel illusztrálva.