Number of items: 413

Martin H. Manser: Concise English-Chinese Chinese-English Dictionary. Oxford, 2005, The Commercial Press-Oxford Univerity Press. Harmadik kiadás. Kiadói Nyl Kötésben. Kiváló állapotban.
13583.

2 000 HUF
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
13584.

1 000 HUF
Gabriel Garcia Márquez: A szerelemről és más démonokról. Fordította Székács Vera. Budapest, 2005, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
13585.

1 800 HUF
Dan Millman: A békés harcos útja. Fordította Bokor Klára. Budapest, 2007, Édesvíz kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13586.

1 600 HUF
Pongó István: A sakktaktika titkai. Budapest, 1995, Medicina Könyvkiadó. 2., átdolgozott bővített kiadás. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
13587.

2 000 HUF
Sakklexikon. Szerk.: Otto Borik. Fordította Bakcsi György. Budapest, 1994, Corvina Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13588.

1 800 HUF
Rejtő Lexikon. Rejtő Jenő 27 nagyregényének világa 2500 szócikkben. Budapest, 2012, Quattrocento. Kiadói kemény papírkötés. Szép állapotban.
13589.

2 600 HUF
7,03
7,65
Jankovics Marcell: Jelkép-kalendárium. Budapest, 1988, Panoráma. Kiadói kemény papírkötés. Első kiadás. Jó állapotban.
13590.

2 200 HUF
5,95
6,47
Humorlexikon. Szerk.: Kaposy Miklós. Budapest, 2001, Tarsoly kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13591.

1 800 HUF
Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei. A Magy. Kir. Kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 233 p. + 39 t. (ebből 36 színes, a táblák előtt feliratos hártyapapírral) és 3 kézirat-hasonmás. Bevezető tanulmányokat írták: Négyesy László-Thaly Kálmán-Beöthy Zsolt-Szily Kálmán-Erődi Béla. A leveleket az eredeti kézirat alapján kiadja: Miklós Ferencz. A díszítéseket rajzolta Edvi Illés Aladár. Kiadói bordázott gerincű aranyozott egészbőr kötésben, az első kötéstáblán aranyozott, dombornyomású címerrel, felül aranyozott lapélekkel, és dombornyomású díszítésekkel, képekkel gazdagon illusztrált. A borítója kopottas, a gerince sérült, az egyik lap széle szakadozott, a könyvből pár lap kijár. (42-47, 154-159 p.)
13592.

10 000 HUF
27,03
29,41
13593.

6 000 HUF
Az Ujság Albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinknek. Mikszáth Kálmán, Szilágyi Géza, Kozma Andor, Herczeg Ferenc, Kenedi Géza, Ambrus Zoltán, Kóbor Tamás, és Telekes Béla írásaival. Budapest, 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos szecessziós díszítésű aranyozott egészvászon kötés.  Basch Árpád, Ujváry Ignácz, Rechl Kálmán, Kimnach László, Tolnay Ákos, Kotász Károly, Margittay Tihamér, Jendrasik Jenő, Dudits Andor, Gergely Imre, Poll Hugó képeivel, rajzaival illusztrálva. A címlap, valamint a külső tábla, és az előzéklapok, úgyszintén a kezdő és zárórajzok Basch Árpád munkái.
13594.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF