Number of items: 413

Charles Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította Mikes Lajos. Budapest, é.n., Révai. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel.
13571.

800 HUF
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben, gazdag képanyaggal. A borítója kopott, a kötése laza, foltos, egy lap kijár belőle.
13572.

2 400 HUF
Vegyes sport témájú könyvek, 2 db:  Játékszabályok. A világ sportjainak képes enciklopédiája. Budapest, 1994, Göncöl Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban. Rózsaligeti László: Magyar Olimpiai Lexikon. Budapest, 2000, Datus Nyomda. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13573.

1 600 HUF
Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Budapest, 1949, Révai. Átkötött félvászon kötés.
13574.

1 000 HUF
13575.

800 HUF
János. Szerk.: Sediánszky János. Nevek - Névnapok. Budapest, 1987, Helikon Kiadó. Kiadói velúr kötés. Jó állapotban.
13576.

800 HUF
13577.

3 000 HUF
13578.

3 000 HUF
13579.

800 HUF
Max Weber: A protestáns etika és a kapitalizmus szelleme. Vallásszociológiai írások. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13580.

2 000 HUF
13581.

3 000 HUF
Rostás-Farkas György, Karsai Ervin: Cigány-magyar, magyar-cigány szótár. Budapest, 1991, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13582.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF