10532.
278. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
1940 (Dobi) Oláh István (1890-1944): Boldog Új Évet Kívánnak Oláh-ék, rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm.