11097. 278. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
0 HUF
Kínai porcelán teás készlet: kanna, 6 db csésze+alj, kiöntő, 2 db cukortartó, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : ttg