https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 73

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Nagy Ildikó. Budapest, 1996, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar, angol és német nyelven./ Die Kunst von Nagybánya. Ausstellung zur Hundertjahrfeier der Gründung der Künstlerkolonie von Nagybánya. / The Art of Nagybánya. Centennial Exhibition in Commermoration of the Artists Colony in Nagybánya.
12967.

Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Nagy Ildikó. Budapest, 1996, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar, angol és német nyelven./ Die Kunst von Nagybánya. Ausstellung zur Hundertjahrfeier der Gründung der Künstlerkolonie von Nagybánya. / The Art of Nagybánya. Centennial Exhibition in Commermoration of the Artists' Colony in Nagybánya.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Természet-Látás-Alkotás I-IV. Szerk.: Lantos Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 13.,14, 23., 31. Pécs, 1972-1976,Janus Pannonius Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
12968.

Természet-Látás-Alkotás I-IV. Szerk.: Lantos Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 13.,14, 23., 31. Pécs, 1972-1976,Janus Pannonius Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. 1-5. köt. Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
12969.

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. 1-5. köt. Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
0
Old Bow China. Masterpieces of Handicraft. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
12970.

Old Bow China. Masterpieces of Handicraft. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Keserű Katalin, Nagy Ildikó (szerk.): Tendenciák 1970-1980 1. Új Művészet 1970. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
12971.

Keserű Katalin, Nagy Ildikó (szerk.): Tendenciák 1970-1980 1. Új Művészet 1970. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Néray Katalin, Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1970-1980 2. Másodlagos realizmus. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
12972.

Néray Katalin, Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1970-1980 2. Másodlagos realizmus. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Evelyn Weiss: Katalog der Gemälde des 20. Jahrhunderts, die Jüngeren Generationen AB 1915 im Museum Ludwig. Köln, 1976, Wienand. Kiadói papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in german language.
12973.

Evelyn Weiss: Katalog der Gemälde des 20. Jahrhunderts, die Jüngeren Generationen AB 1915 im Museum Ludwig. Köln, 1976, Wienand. Kiadói papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in german language.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.
12974.

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.
12975.

Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Dr. Tóth János: A magyar falu építőművészete. Szombathely, 1945, Martineum Rt. ny. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
12976.

Dr. Tóth János: A magyar falu építőművészete. Szombathely, 1945, Martineum Rt. ny. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Ruzitska Jolán: Különböző Csipkefajták. Kis Könyvek. Budapest, 1928, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 54 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papír kötés. Jó állapotban.
12977.

Ruzitska Jolán: Különböző Csipkefajták. Kis Könyvek. Budapest, 1928, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 54 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papír kötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Die Tiroler Glasmalerei. 1886-1893. Bericht über die Thaetigkeit des Hauses. Innsbruck, Vlg. d. Tiroler Glasmalerei 1894. Egészvászon kötésben, szép állapotban / in full linen binding, in nice condition.148p.
12978.

Die Tiroler Glasmalerei. 1886-1893. Bericht über die Thaetigkeit des Hauses. Innsbruck, Vlg. d. Tiroler Glasmalerei 1894. Egészvászon kötésben, szép állapotban / in full linen binding, in nice condition.148p.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment