10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Deér József. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Kopottas kiadói aranyozott gerincű, egészvászon kötésben. A kötése picit meglazult, sérült.