Books: Religion

Number of items: 41

14373.

2 000 HUF
Dr. Victor János: Református hiszekegy. Budapest, 1943, Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés.
14374.

2 000 HUF
Güttler Károly: Természettudomány és szentírás a teremtéshez való viszonyunkban. Fordította a csanádi növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Temesvár, 1887, Csanád-Egyházmegyei Ny, 8+325+2 Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott, az első pár lap kijár, a kötése sérült. két oldalon ceruzás jegyzettel.
14375.

3 000 HUF
14376.

2 400 HUF
Lonovics József: Népszerű egyházi archaeológia vagyis a katholikus ünnepek, szentségek, ünnepélyek s szertartások értelmezése, és a különféle rendes s rendkívüli szószéki jelentések, részint rendes szentbeszédekben, részint hirdetmény - alaku oktatásokban. II. kötet : A szentségek. Bécs, 1857, Hopf János. Sommer Lipót betűivel. Műbör kötés, 451 p. Átkötött példány! Volt könyvtári példány! Megviselt állapotban. A kötése sérült. A lapjai foltosak.
14377.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF