Books: Law

Number of items: 20

Szabó Imre: A nürnbergi per és a nemzetközi büntetőjog. Bp., 1946, Officina. Kopott, kissé szakadozott papírkötésben.
13909.

2 000 HUF
Déry Endre-Elbert Endre-Friedmann Endre-Vági József-Ries István: A fasizmus üldözötteit védő jogszabályok (1945-1946). Budapest, 1946, American Joint Distribution Committee Magyarországi Bizottsága. Kiadói foltos papírkötés.
13910.

5 000 HUF
Indoklás a magyar általános polgári törvénykönyv tervezetéhez. Ötödik kötet. Öröklési jog. Budapest, 1902, Grill Károly Cs. és Kir. Udv. Könyvkereskedése, 463 p. Kiadói picit kopott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés. A címlap szakadozott, a könyv elejéről egy oldal hiányzik, az utolsó lap kijár, a fűzése némileg meglazult.
13911.

4 000 HUF
Zlinszky Imre: A magyar magánjog. Mai érvényében különös tekintettel a gyakorlat igényeire. Kiegészítette Dárday Sándor. Budapest, 1891, Franklin-Társulat, 836 p. Negyedik kiadás. Kiadói némileg kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel.
13912.

5 000 HUF
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Összeállította: Dárday Sándor. Második rész. Vallásügy. Népoktatás. Középtandodák. Egyetemek, Akadémiák. Művészet. Közoktatási tanács. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,1160 p. Második kiadás. Kiadói picit kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés. Jó állapotban.
13913.

3 000 HUF
Dr. Térfi Gyula-Dr. Jekel Péter (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közigazgatási bíróság. Hatásköri bíróság. Országos levéltár. Az állami közigazgatás szervezete. Gyámság és gondnokság. Törvényesítés. Örökbefogadás. Örökösödési eljárás.  Budapest, 1910, Grill Károly könyvkiadóvállalata, XXXIX+1025 p. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
13914.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Második pótkötet a közigazgatási törvénytárhoz. Rendészet. Földmüvelésügy. Közoktatásügy. Iparügy. Közlekedésügy. Budapest, 1914, Grill Károly könyvkiadóvállalata, 928+XXVII p. Kiadói kopottas egészvászon kötés, picit laza fűzéssel, 887/888 oldalaknál a lap hiányos.
13915.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Szende Péter Pál, Dr. László Jenő, : Magyar magánjog mai érvényében III. kötet. Kötelmi jog I-II.  Budapest, 1928, Grill Károly, XXXII+831+IX+725 p. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítókkal, picit foltos védő-, és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.
13916.

2 400 HUF
Dr. Térfy Gyula, Dr. Némethy Imre: Közjog I. kötet. Budapest, 1932, Grill Károly, X+663 p.Kiadói egészvászon kötés, picit foltos védő és előzéklapokkal. Jó állapotban.
13917.

1 600 HUF
Sági János, Dr. Kéry János, Bojcsek Sándor: Telekkönyvi Jog. Telekkönyvi mintatár. Budapest, 1930, Grill Károly, XXXI+862 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, picit foltos védő- és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.
13918.

1 200 HUF
Dr. Gaár Vilmos: Igazságügyi szervezet. Telekkönyvi eljárás. Budapest, 1929, Grill Károly, XII+812 p. Kiadói egészvászon kötés, három oldalon (V.,VI.,VIII.) aláhúzásokkal, bejegyzéssel, jó állapotban.
13919.

1 200 HUF
Dr. Nizsalovszky Endre: Magyar magánjog mai érvényében. II. kötet: Dologi jog. Budapest, 1928, Grill Károly, XVI+874 p. Kiadói egészvászon kötés, picit foltos védő- és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.
13920.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF