10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., 1928, Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben. Fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. Négy lap kijár. Ezt leszámítva jó állapotban van.