Printed Materials

Number of items: 292

1915 A Pesti Hírlap naptára. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
12899.

1 000 HUF
1916 Kálmán Elek (szerk.): A Lőcsei Királyi Katolikus Főgimnázium 1915-1916. évi ismertetője. Lőcse,1916, Reiss József Könyvnyomdája, 76p. Papírkötés. A borítója szakadt, foltos.
12900.

1 000 HUF
1917 Bp.VIII., A Nap Nyomda Részvénytársaság fejléces levélpapírjára írt levél
12901.

1 600 HUF
1917 Bp., Természettudományi Közlöny, 49. kötet, kiadja a Kir. Magy. Természettudományi Társulat, kissé piszkos egészvászon kötésben
12902.

6 000 HUF
1919 Nem! Nem! Soha! Korai irredenta nyomtatvány 9x14 cm
12903.

1 000 HUF
1919 Pesti Hírlap - Feltámadt 1919 máj-okt. Nagyméretű hazafias propaganda plakát terv. Tary Lajos (1884-1972) eredeti grafikája. Vegyes technika, papír. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 63×90 cm. 1919 Large Hungarian patriotic poster essay. Mixed technic, paper, in glazed frame. 63x90 cm
12904.

300 000 HUF
810,81
882,35
cca 1920 Budapest, Corvin gyógyszertár dekoratív receptborítékja, hátoldal hiányos / Hungarian medical prescription, partial backside 8×12 cm
12905.

1 000 HUF
cca 1920 Budapest, a Tivoli fényjátékház műsorfüzete számos reklámmal, az Aranypille filmszinopszisával, 20.5×9 cm
12906.

3 600 HUF
9,73
10,59
1920 A M. Kir. Posta- és Távírda kerületi műszaki felügyelőségek szabályzata 20p. Néhány bejegyzéssel
12907.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1920 Dr. Wanka féle cipőpaszta karton kisplakát. 19x24 cm
12908.

1 000 HUF
cca 1920 Szózat. Nagyméretű irredenta plakát. Litográfia. Bp., é.n. Radó Műintézet. Tary Lajos grafikája. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 63×90 cm. cca 1920 Large irredentist poster in glazed frame. Lithography. 63x90 cm
12909.

100 000 HUF
270,27
294,12
1920 MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet). Nagyméretű irredenta propaganda plakát terv. Tary Lajos (1884-1972) eredeti grafikája. Vegyes technika, papír. Jelzett. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 95x125 cm. 1920 Large Hungarian patriotic poster essay. Mixed technic, paper, in glazed frame. 95x125 cm
12910.

350 000 HUF
945,95
1 029,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF