Printed Materials

Number of items: 292

1904 Okolo rampi. Szentpétervár, M. O. Wolf. Alfred Grévin (1827-1892) karikatúrái orosz nyelven. Tűzött, sérült papírkötésben. /  1904 Okolo rampy. Saint Petersburg, M. O. Wolf. The caricatures of Alfred Grévin (1827-1892) in Russian. In a damaged saddle-stitched binding.
12875.

1 800 HUF
1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
12876.

3 000 HUF
1905 Modern Művészet. Szerk.: dr. Lázár Béla. Első évfolyam ötödik szám, 22x14cm Révai és Salamon könyvnyomdája nyomása, Budapest. Korabeli hirdetésekkel.
12877.

6 000 HUF
9
1906-1937 A Zászlónk című ifjúsági lap IV. és VI. évfolyamának két száma + a Paulai Szent Vincéről Nevezett Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet értesítője
12878.

1 000 HUF
1907 Teurel város Bikaviadal plakátja, papír, litográfia, foltos, szakadásokkal, 49x21 cm. / 1907 Poster of Teruel citys Bullfight, paper, lithography, with some spotty and tearing, 49x21 cm.
12879.

1907 Teurel város Bikaviadal plakátja, papír, litográfia, foltos, szakadásokkal, 49x21 cm. / 1907 Poster of Teruel city's Bullfight, paper, lithography, with some spotty and tearing, 49x21 cm.

6 000 HUF
1907-évi nyári menetrend Budapesti villamos városi vasút részvénytársaság, 46x58cm
12880.

6 000 HUF
12881.

2 600 HUF
7,03
7,65
1908 A svédrendszerű torna nevelési alapgyakorlat. I. rész. Szabadgyakorlatok. Budapest, Stephaneum. pp.:106, Kissé viseltes foltos egészvászon kötésben
12882.

1 000 HUF
1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, LIllustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of LIllustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.
12883.

1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, L'Illustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of L'Illustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.

1 000 HUF
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
12884.

800 HUF
12885.

1 000 HUF
12886.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF