19124. 276. Closed Online auction Jewellery
32 000 HUF
0 HUF
Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g
Photo of the item taken by : vörös_iván