Scout Number of items: 10
1384900
12432
275
Scout
Other collectibles
"Légy résen" feliratú, koronás réz cserkész övcsat, 10×5,5 cm
4 000 HUF
1408205
12433
275
Scout
Other collectibles
cca 1930-1940 "Légy résen" feliratú, koronás, réz cserkész övcsat, 10x5 cm.
2 000 HUF
1405129
12434
275
Scout
Other collectibles
1933 Bp., A 405-ös cserkészcsapat parancsnokának szóló utasítás Jamboree riadó esetén
1 000 HUF
1404293
12435
275
Scout
Other collectibles
Velősy Béla: Természetjárás, térképismeret. Bp., 1940, Magyar Cserkészszövetség (Cserkészpróbák könyvei 1.). Részben elváló, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1 400 HUF
1408304
12436
275
4800
Scout
Other collectibles
1933 8 db fotó a gödöllői cserkész Jamboree-ról, részben kartonra ragasztva 5×6 cm - 11×8 cm
4 800 HUF
1407335
12437
275
Scout
Other collectibles
2 db. cserkészeti témájú könyv:
Bakay Kornél: Ragyogj cserkészliliom! Sinkovits Imre bevezetőjével. Budapest, 1989, Metrum. Kiadói papírkötés. Picit sérült kötéssel.
Zászlónk diáknaptára 1939-40. Radványi Kálmán szerkesztette. Budapest, Élet és Irodalm Nyomda Rt. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban, bejegyzésekkel. + Ébred a dzsungel. Vadászírók elbeszélései. Vál.: Véber Károly. Bp., 1967, Móra.
1 000 HUF
1404641
12438
275
Scout
Other collectibles
1925-1934 Annual Reports of the Boy Scouts of America 1925 (2×), 1929, 1931, 1932, 1934. Cserkész évkönyvek összesen 6 db, papírkötésben, példányonként változó állapotban.
3 000 HUF
1404610
12439
275
Scout
Other collectibles
1932 a The Scouter cserkészújság 26. évf. lapszámai, érdekes írásokkal, egybekötve, vászonkötésben, jó állapotban
6 000 HUF
1402903
12440
275
Scout
Other collectibles
Temesy Győző (szerk.): A csodaszarvas Jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. Gödöllői világtáborról. Budapest, 1934, Verbőczy Cserkészcsapat. + Nagyméretű cserkész fotó, 30x24cm
2 000 HUF
1407799
12441
275
Scout
Other collectibles
Jó egészséget! A MABI egészségvédő és gyógyító szolgálata. A fiatalkorúak egészségvédelme. Budapest, 1941, Magánalkalmazottak Biztosító Intézete. Márton Lajos egészoldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói rajzos papírborítóban. Megviselt állapotban. A címlapja hiányzik. A kötése sérült, és a könyvből számos lap kijár. Foltos.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035