Military

Number of items: 34

1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 ph. Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon gold plated Br decoration with ribbon C:XF edge error NMK 246.
30894.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 ph. Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" gold plated Br decoration with ribbon C:XF edge error NMK 246.

8 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére (2x) cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-,3  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania (2x) zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF,F
30895.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" (2x) cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-,3 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" (2x) zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF,F

1 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ki. Hungary 1913. Mobilization Cross 1912-1913 zinc decoration without ribbon C:VF ding NMK 275.
30896.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ki. Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" zinc decoration without ribbon C:VF ding NMK 275.

2 000 HUF
1914. I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés, A fémjellel a peremen, eredeti mellszalaggal. Szign.: Leisek T:2 karc, patina, szalagon fo.  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, A hallmark on the edge, with original ribbon. Sign.: Leisek C:XF scratch, patina, stain on ribbon  NMK 129.
30897.

1914. "I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, "A" fémjellel a peremen, eredeti mellszalaggal. Szign.: Leisek T:2 karc, patina, szalagon fo. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, "A" hallmark on the edge, with original ribbon. Sign.: Leisek C:XF scratch, patina, stain on ribbon NMK 129.

6 000 HUF
10
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2,2- Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:XF,VF NMK 295.
30898.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2,2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF,VF NMK 295.

1 400 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- k. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF scratch
30899.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- k. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF scratch

2 400 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2-,3 k., mellaszalag fo. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF,F scratch, stain on ribbon NMK 137.
30900.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2-,3 k., mellaszalag fo. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF,F scratch, stain on ribbon NMK 137.

1 400 HUF
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with not original ribbon C:XF  NMK 295.
30901.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not original ribbon C:XF NMK 295.

1 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:XF  NMK 295.
30902.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 295.

2 000 HUF
1916. Vas Érdemkereszt cherardírozott hadifém kitüntetés nem saját vörös szalaggal + Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross war metal decoration with corrosion protection and not its own ribbon + Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:XF NMK 228;295.
30903.

1916. "Vas Érdemkereszt" cherardírozott hadifém kitüntetés nem saját vörös szalaggal + "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration with corrosion protection and not its own ribbon + "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 228;295.

4 000 HUF
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül, Gál gyártói jelzéssel. Szign: Kautsch T:2,2- oxidáció  Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon, with Gál makers mark. Sign.: Kautsch C:XF,VF oxidation NMK 310.
30904.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül, "Gál" gyártói jelzéssel. Szign: Kautsch T:2,2- oxidáció Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon, with "Gál" makers mark. Sign.: Kautsch C:XF,VF oxidation NMK 310.

1 000 HUF
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés második sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2  Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after second wound. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.b
30905.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés második sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after second wound. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.b

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF