Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 118

DN 23. sz. Állami Építőipari Vállalat - Budapest V. Rosenberg házaspár u. 16. Br emlékplakett. Szign.: MP (135mm) T:2
30546.

DN "23. sz. Állami Építőipari Vállalat - Budapest V. Rosenberg házaspár u. 16." Br emlékplakett. Szign.: MP (135mm) T:2

1 400 HUF
DN Váckörnyéki Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat egyoldalas Br plakett (122x58,5mm) T:2
30547.

DN "Váckörnyéki Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat" egyoldalas Br plakett (122x58,5mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
DN Karcagi Mezőgazdasági Szakközépiskola 1899 jelzett Hollóházi porcelán plakett (63mm) T:2
30548.

DN "Karcagi Mezőgazdasági Szakközépiskola 1899" jelzett Hollóházi porcelán plakett (63mm) T:2

1 000 HUF
DN Balaton Br plakett, a városok címerei nélkül (67x116mm) T:2 k.
30549.

DN "Balaton" Br plakett, a városok címerei nélkül (67x116mm) T:2 k.

1 200 HUF
5db-os magyar Hungexpo emlékérem tétel, közte 2db eredeti dísztokban T:1-,2
30550.

5db-os magyar "Hungexpo" emlékérem tétel, közte 2db eredeti dísztokban T:1-,2

1 400 HUF
Vegyes: Bognár György (1944-) 1986. Műlakatosipari Vállalat fémmunkás ferencvárosi gyár 1949-1986 / Jungfer András - Jungfer Gyula Iparművészeti Fémárugyár 1786 Br emlékérem eredeti tokban (67mm) + 1975. Szolnok Megyei Jubileumi Ipari és Élelmiszergazdasági Kiállítás egyoldalas Br plakett dísztokban (102mm) + DN Tessedik Sámuel 1742-1820 - Folyton szemelőtt tartom, hogy hazámnak s az emberiségnek használnom kell Br plakett. Szign.: Kékesi-Kallós (93mm) T:2
30551.

Vegyes: Bognár György (1944-) 1986. "Műlakatosipari Vállalat fémmunkás ferencvárosi gyár 1949-1986 / Jungfer András - Jungfer Gyula Iparművészeti Fémárugyár 1786" Br emlékérem eredeti tokban (67mm) + 1975. "Szolnok Megyei Jubileumi Ipari és Élelmiszergazdasági Kiállítás" egyoldalas Br plakett dísztokban (102mm) + DN "Tessedik Sámuel 1742-1820 - Folyton szemelőtt tartom, hogy hazámnak s az emberiségnek használnom kell" Br plakett. Szign.: Kékesi-Kallós (93mm) T:2

1 600 HUF
8db-os vegyes emlékérem tétel, közte Rákóczi lemez-, Mindszenty és Haranghy emlékérmek, valamint ~1903. Typographia Sport Club 1903 Br díjérem (33mm) T:2,2-
30552.

8db-os vegyes emlékérem tétel, közte Rákóczi lemez-, Mindszenty és Haranghy emlékérmek, valamint ~1903. "Typographia Sport Club 1903" Br díjérem (33mm) T:2,2-

800 HUF
5db-os vegyes emlékérem, zseton tétel, benne 1968. Öntödei Vállalat / Kiváló munkáért 1968 Br emlékérem (55mm) + DN Fővárosi Csatornázási Művek Al zseton (3x) + 1975. A Magyar Rádió Futó-Kocogó Versenye Al díjérem (40mm) T:2,2-
30553.

5db-os vegyes emlékérem, zseton tétel, benne 1968. "Öntödei Vállalat / Kiváló munkáért 1968" Br emlékérem (55mm) + DN "Fővárosi Csatornázási Művek" Al zseton (3x) + 1975. "A Magyar Rádió Futó-Kocogó Versenye" Al díjérem (40mm) T:2,2-

800 HUF
Vegyes: 1975. Hungexpo / Nemzetközi Mezőgazdasági, Élelmiszeripari Gép- és Műszerkiállítás és Vásár fém emlékérem (32mm) + Csehszlovákia ~1970. Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713 fém emlékmedál (Körmöcbányai veret) (27mm) + NDK / Lipcse 1987. VIII. Sportfesztivál, XI. Spartakiád fém emlékérem (40mm) T:2,2-
30554.

Vegyes: 1975. "Hungexpo / Nemzetközi Mezőgazdasági, Élelmiszeripari Gép- és Műszerkiállítás és Vásár" fém emlékérem (32mm) + Csehszlovákia ~1970. "Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713" fém emlékmedál (Körmöcbányai veret) (27mm) + NDK / Lipcse 1987. "VIII. Sportfesztivál, XI. Spartakiád" fém emlékérem (40mm) T:2,2-

800 HUF
6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte 1967. 66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / I. díj kétoldalas aranyozott díjérem (70mm), DN Kiváló Társadalmi Munkáért - Baranya Megyei Tanács fém emlékérem dísztokban (50mm), Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN 20 éves az IKV Br emlékplakett dísztokban (90mm)
30555.

6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte 1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / I. díj" kétoldalas aranyozott díjérem (70mm), DN "Kiváló Társadalmi Munkáért - Baranya Megyei Tanács" fém emlékérem dísztokban (50mm), Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "20 éves az IKV" Br emlékplakett dísztokban (90mm)

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF