Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 28

Amerikai Egyesült Államok 1988. Amerika az űrben - Fiatal asztronauták Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. America in Space - Young Astronauts bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP
30902.

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Amerika az űrben - Fiatal asztronauták" Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. "America in Space - Young Astronauts" bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Niagara vízesés - A világ csodái jelzett ezüst plakett (25,63g/0.800/22x45mm) T:PP karc, ujjlenyomat, ph. USA ND The Niagara Falls, USA / Wonders of the World hallmarked Ag plaque (25,63g/0.800/22x45mm) C:PP, scratch, fingeprint, edge error
30903.

Amerikai Egyesült Államok DN "Niagara vízesés - A világ csodái" jelzett ezüst plakett (25,63g/0.800/22x45mm) T:PP karc, ujjlenyomat, ph. USA ND "The Niagara Falls, USA / Wonders of the World" hallmarked Ag plaque (25,63g/0.800/22x45mm) C:PP, scratch, fingeprint, edge error

4 000 HUF
Ausztrália ~1970. James Cook kapitány utazásai - 1770. augusztus 21. Cook birtokba veszi Új Dél-Wales-t - Ceremónia III. György király nevében a Birtok szigeten aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,19g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k.  Australia ~1970. The Voyages of Captain James Cook - 21 August 1770 - Cook takes possesion of New South Wales - The ceremony in the name of King George at Possession Island gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,19g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch
30904.

Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - 1770. augusztus 21. Cook birtokba veszi Új Dél-Wales-t - Ceremónia III. György király nevében a Birtok szigeten" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,19g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k. Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - 21 August 1770 - Cook takes possesion of New South Wales - The ceremony in the name of King George at Possession Island" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,19g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch

3 000 HUF
Ausztria DN Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1- Austria ND National Council and Federal Council of Austria gilt Br commemorative medallion (60mm) C:AU
30905.

Ausztria DN "Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1- Austria ND "National Council and Federal Council of Austria" gilt Br commemorative medallion (60mm) C:AU

3 000 HUF
30906.

800 HUF
Csehszlovákia 1978. Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1978. Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978 silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
30907.

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)

1 000 HUF
Csehszlovákia 1979. Érme és Érem Múzeum / Szlovák nemzeti felkelés ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1979. Múzeum Mincí A Medaili / Slovenské Narodne Povstaine Ag medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
30908.

Csehszlovákia 1979. "Érme és Érem Múzeum / Szlovák nemzeti felkelés" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1979. "Múzeum Mincí A Medaili / Slovenské Narodne Povstaine" Ag medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)

1 000 HUF
Csehszlovákia 1982. Érme és Érem Múzeum / 90 éves a korona pénzrendszer ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1982. Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Korunovej Meny 1892-1982 silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
30909.

Csehszlovákia 1982. "Érme és Érem Múzeum / 90 éves a korona pénzrendszer" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1982. "Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Korunovej Meny 1892-1982" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)

1 000 HUF
Csehszlovákia 1980. Érme és Érem Múzeum / 90 éves a Körmöcbányai Múzeum ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) apró ph. Czechslovakia 1980. Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Kremnického Múzea 1980 silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) tiny edge error
30910.

Csehszlovákia 1980. "Érme és Érem Múzeum / 90 éves a Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) apró ph. Czechslovakia 1980. "Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Kremnického Múzea 1980" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) tiny edge error

1 000 HUF
Csehszlovákia DN Klement Gottwald Br emlékérem rögzítve dísztokban, a tokban még VZKG (Vitkovice Vasmű) zománcozott fém jelvény T:2 sérült tok Czechoslovakia ND Klement Gottwald Br commemorative medallion fixed in case, with a VZKG (Vitkovice Mining and Iron Corporation) enamelled badge C:XF damaged case
30911.

Csehszlovákia DN "Klement Gottwald" Br emlékérem rögzítve dísztokban, a tokban még "VZKG (Vitkovice Vasmű)" zománcozott fém jelvény T:2 sérült tok Czechoslovakia ND "Klement Gottwald" Br commemorative medallion fixed in case, with a "VZKG (Vitkovice Mining and Iron Corporation)" enamelled badge C:XF damaged case

1 000 HUF
Franciaország ~1899. Le Nid (A fészek) Br falra akasztható lemezplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:2,2- France ~1899. Le Nid (The Nest) Br commemorative plate plaque with wall hanger. Sign.: Daniel Dupuis (37x66mm) C:XF,VF
30912.

Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" Br falra akasztható lemezplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:2,2- France ~1899. "Le Nid (The Nest)" Br commemorative plate plaque with wall hanger. Sign.: Daniel Dupuis (37x66mm) C:XF,VF

1 400 HUF
30913.

1 400 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF