Advertisement

Number of items: 59

1956 MALÉV kártyanaptár a belföldi járatokkal
12533.

3 000 HUF
1956 OTP kártyanaptár 2 különféle
12534.

3 000 HUF
1956 Alumíniumedény kártyanaptár
12535.

1 600 HUF
1959 Egészségügyi felvilágosítás, Földművesszövetkezet két kártyanaptár
12536.

1 600 HUF
cca 1930 Brauch gyógysonka címkéje 8 db, mind szép állapotban / 8 ham labels 19x12 cm
12537.

1 600 HUF
1897 A Drezdai Nemzetközi Művészeti Kiállítás 4 db. reklámcédulája, 12x8 cm. / 1897 Dresden, International exhibition of fine arts, four pieces, 12x8 cm.
12538.

1 200 HUF
Francia menükártya, hátoldalon az étterem fotóival, 14x9 cm
12539.

1 200 HUF
1979 Grand Prix Formula 1 Interlagos, Monaco McLaren matrica, 2 db
12540.

1 600 HUF
2 db TOTO-LOTTO reklámnyomtatvány
12541.

1 400 HUF
Vegyes reklám tétel, számolócédulák, 5. db., (Tonikum Gyógyszertár Ujvidék, Dávid János Gyógyszertára A Szentlélekhez Marosvásárhely, Vellner Herkules drogéria, Orion légyenyv), az egyik sérült.
12542.

Vegyes reklám tétel, számolócédulák, 5. db., (Tonikum Gyógyszertár Ujvidék, Dávid János Gyógyszertára A "Szentlélekhez" Marosvásárhely, Vellner "Herkules" drogéria, Orion légyenyv), az egyik sérült.

1 000 HUF
cca 1930 A magyar királyi államvasutak új menetrendje, reklámlap, jelzett (Petry Béla), kartonra ragasztva, 17,5×11,5 cm
12543.

1 800 HUF
cca 1930 3 db különféle Reklámlap: Bőrkabátok, Scwartz Jenő, Lukács József; nagyrészt későbbi bélyegzésekkel
12544.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF