Books: Travelling, cities

Number of items: 112

Selmeczbányaiak Emlékkönyve. Szövegközti képekkel, illusztrációkkal. 306 mm. Sorszámozott:184. példány. Budapest, Selmeczbányaiak Egyesülete. Kiadói egészvászon kötésben
12889.

15 000 HUF
40,54
44,12
Sven Hedin: Ázsia szívében. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkereskedése Rt. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12890.

3 000 HUF
Sven Hedin: A rejtelmes India. I-II. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n. [1912],Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés. A borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült. Az I. kötetből a védőlap és az előzéklap kijár.
12891.

2 000 HUF
12892.

5 000 HUF
Adalbert Müller: Venedigs Kunstschätze und historische Erinnerungen. Venedig-Triest-Verona, 1857, H.F. Münster, 367 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Velence útikönyv, német nyelven. A borítója kopott. Térkép nélkül. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, without map.
12893.

Adalbert Müller: Venedig's Kunstschätze und historische Erinnerungen. Venedig-Triest-Verona, 1857, H.F. Münster, 367 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Velence útikönyv, német nyelven. A borítója kopott. Térkép nélkül. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, without map.

6 000 HUF
Tous en Suisse romande! Alle nach Westschweiz! All to French Switzerland! Lausanne, é. n., Lunion romande de tourisme. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben, kissé vetemedett állapotban.
12894.

Tous en Suisse romande! Alle nach Westschweiz! All to French Switzerland! Lausanne, é. n., L'union romande de tourisme. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben, kissé vetemedett állapotban.

3 400 HUF
9,19
10,00
Dr. Lechner Jenő: A régi Pest és Buda. Monumenta Hungariae Technica I. Budapest, 1922, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, 23 p. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadt, viseltes.
12895.

1 800 HUF
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János. Késmárk-Budapest, 1931, Turistaság és Alpinizmus (Részletes magyar utikalauzok 12.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12896.

5 000 HUF
Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n. [1934], Idegenforgalmi Iroda, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel, reklámokkal illusztrálva.
12897.

2 000 HUF
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, 298 p. + LX tábla + 5 térkép melléklet (3 színes, kihajtható) + 1 melléklet (kihajtható). Képekkel, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált kötet. Kiadói aranyozott egészvászon. A kötet sarkai kopottak.
12898.

7 000 HUF
18,92
20,59
12899.

1 200 HUF
12900.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF